top of page
Rodinný dům ve Valašském Meziříčí - stavební povolení

​Rodinný dům je řešen tak, aby splňoval nároky na nízkoenergetický standard. Navržen je z modulů, a jeho dispozice vychází z umístění na pozemku a ideální orientace ke světovým stranám. Vstup do domu je ze severu, hlavní pokoje se orientují na západ. Paní domu bude hodně pracovat z domova, a proto potřebuje kancelář, která bude současně sloužit i jako pokoj pro hosty. V patře jsou dětské pokoje a ložnice, z obou stran je přístup na terasu.

Fasáda bude kombinací bílé omítky a dřevěného obkladu.

 

Projekt 2011-2012, Ing.arch. Čestmír Huf + VH Modul, Ing.arch. Daniela Vlčková

Rodinný dům za Prahou - stavební povolení

​Velkorysý dům pro mladý pár je navržen z modulů jako přízemní stavba. Nachází se zde prostorný obývací pokoj, dvě velké koupelny, dva dětské pokoje, ložnice, wellness a fitness zázemí. V chodbě bude velké akvárium, které bude dobře vidět z obývacího pokoje. Krb je plánován zevnitř i zvenčí, vedle venkovního posezení je i mělký bazének s rybami a u dveří do wellness části je malý hlubší bazén.

Fasáda domu je navržena v kombinaci omítka - cortenový plech.

 

Projekt 2011-2012, realizace léto 2012, Ing.arch. Čestmír Huf + VH Modul, Ing.arch. Daniela Vlčková

Víkendový dům v Rožmitále

Na místě původního zděného domku vznikl nový domek - vzhledem naprosto zapadá do okolní zástavby, takže by nikdo neřekl, že není zděný, ale je montovaný - z ocelových modulů. Na místě bylo potřeba pouze připravit základovou desku a přípojky, a v několika málo dnech byl dům téměř hotový. Nejvíc času zabrala montáž sbíjeného krovu, a dokončení interiérů. Na pozemek byly doveženy jedotlivé moduly, například obývací prostor se skládal ze dvou modulů.

 

Projekt 2011-2012, realizace léto 2012, Ing.arch. Čestmír Huf + VH Modul, Ing.arch. Daniela Vlčková

Výstavní domek z modulů na veletrhu v Brně

Domek z modulů o rozloze 45m2 pro výstavní účely vznikl pod vedením architekta Čestmíra Hufa, který se moduly zabývá ve svém ateliéru. Takový dům může být i patrový, je rychle postavený a je relativně levný. Vše je ale potřeba rozkreslit velmi přesně, aby ho na stavbě pouz složili a napojili. Pro výstavní účely se volil designový interiér, obklad ze dřeva a omítka z druhé strany, velká posuvná okna na terasu. Dispozice je zvolena jednoduchá a účelná. Domek se na veletrh přivezl po jednotlivých modulech na kamionech.

 

Projekt 2012, Ing.arch. Čestmír Huf, Ing.arch. Daniela Vlčková, Pegas Container s.r.o.

 

  
Rodinný dům ve Zlíně

Studie tohoto domu zabrala poměrně dost času, aby se všechny moduly poskládaly ideálně vzhledem k dispozici. V přízemí je obývací pokoj a ložnice (pokoj pro hosty), samozřejmě technické zázemí a menší hygienické zázemí. V patře jsou pokoje pro děti, koupelna, a galerie u schodiště je pojatá jako herní prostor s úložným místem pro hračky. Schodiště ve tvaru L ústí přímo do chodby a směřuje nenásilně přímo do vchodu obývacího pokoje. Uprostřed schodiště je vestavěná skříň.

 

Projekt 2012, Ing.arch. Čestmír Huf, Ing.arch. Sandra Poláčková,

Ing.arch. Daniela Vlčková

Koupelna za Prahou

Koupelna je prostorná, řešená do již stávající dispozice. Je navržena v jemných barvách, podstatnou roli zde hraje perleťová mozaika a velkoformátová dlažba.

 

Projekt a realizace 2012, Ing.arch. Čestmír Huf, Ing.arch. Daniela Vlčková

Rodinný dům Čerčany

Dům je navržen z modulů na velký, středně svažitý pozemek. Má být pouze přízemní, pro rodinu s dvěma dětmi. Počítá se s malým atriem uprostřed, které bude navazovat na zahradu.

 

Nyní je dokumentace ve fázi stavebního povolení.

 

Projekt 2012, Ing.arch. Čestmír Huf, Ing.arch. Sandra Poláčková,

Ing.arch. Daniela Vlčková

Studentský byt Zbraslav

Rekonstrukce bytu pro dva mladé studenty.

 

Projekt 2012, Ing.arch. Čestmír Huf, Ing.arch. Sandra Poláčková,

 

Rekonstrukce půdy

Rekonstrukce staré půdy na byt pro mladý pár.

 

Projekt 2012, Ing.arch. Sandra Poláčková

 

bottom of page